Škola v přírodě

 
 
 
 

ADRESA OBJEKTU: Outdoor Resort Březová, 675 25 Rokytnice nad Rokytnou

ODJEZD: ve čtvrtek  20. 4. 2017 v 7:30 hod. od Základní a Mateřské školy Nedomice 78 – sraz cca 30 minut před odjezdem

PŘÍJEZD: v úterý 25. 4. 2017 v cca 17:00 hod. k Základní a Mateřské škole Nedomice 

 

 
 

 

 

Vážení rodiče, škola v přírodě v Outdoor Resortu Březová se nám pomalu blíží a tak přinášíme důležité informace. Termín se nám změnil a finálně máme potvrzeno datum 20.4.-25.4. 2017. Celkovou částku (3195 Kč) budeme vybírat ve 3 zálohách a to následovně:

Do 10.2. 1065 Kč

Do 10.3. 1065 Kč

Do 10.4. 1065 Kč

Děkujeme.

 
Strážné v Krkonoších 22.5. - 29.5.2016
 
1.den
 
Po ubytování a vybalení jsme si pohráli na hřišti u chaty, pak jsme se šli podívat do lesa, kde jsme stavěli domečky. Před spaním jsme si ještě pohráli se školáky a pak už na nás čekala pohádka od Krakonoše. Děti neplakaly a spaly až do rána.
 
2.den
 
Dnešní druhý den jsme se seznámili s Krakonošem a sojkou. Děti celý den plnily připravené úkoly. Na procházce jsme objevili krásné dětské hřiště. Na závěr dne byla Krakonošova diskotéka.
 
3.den
 
Po snídani nás čekal ten největší a nejdůležitější úkol - psaní pohledů domů.Pak jsme hráli pohybové a míčové hry na hřišti za chatou.Odpoledne jsme se vydali do Krakonošova za sojkou,kde jsme si procvičili chůzi v nerovném teréně, hod šiškou do dálky i na cíl a stavění lesní studánky z klacíků. Zpívali jsme písničky o zvířátkách a rostlinkách, které můžeme vidět v lese.Cestou z Krakonošova jsme se zastavili u Ančí na zmrzlině a s Kubou jsme pozorovali Krakonošův revír.
 
4.den
 
Dnešní den jsme začali plněním zadaných úkolů od sojky, zdolali jsme stezku zdatnosti, kterou nám připravil Krakonoš a po té jsme si pohráli na hřišti u chaty.
Hajný a Kuba nás vedli krásnou cestou do údolí, kde jsme si koupili zmrzlinku a pohráli si na krásném hřišti. Celý den jsme zakončili hádankami a pohádkou na dobrou noc.
 
5.den
 
Ráno, když jsme vstávali, tak Krakonoš už vařil svou ranní polévku. Dopoledne jsme plnili úkoly v časopise od Krakonoše - podle čísel a barev jsme museli vykresit Krakonošovu zahrádku. Všechny děti úkol splnily. A pak jsme se vydali na procházku krásným lesem až k farmě Kopeckých, kteří chovají koně. Bohužel zde koníci ještě nebyli ustájení. Po svačině se děti těšily na slíbené tetování od Marušky. Kreslili jsme přírodninami a děti to moc bavilo. Nezapomněli jsme se povozit na kolotoči u chaty a pak jsme se šli podívat na Večerníčka. Potom už na nás čekala jen postýlka.
 
6.den
 
Ke snídani jsme si dali lupínky s mlékem a domácí perník. Pak jsme splnili jeden z úkolů od Krakonoše a vydali se na delší procházku po běžecké trati, která vedla krásným lesem. Zahlédli jsme i Trautenberkovu chaloupku. Hajný děti poprosil, aby pomohly uklidit část lesa, kde bylo hodně větví.
 
7.den
 
Dnes nás z postýlek vytáhlo sluníčko. Po snídani jsme měli discotéku s DJ Jarouškem. Děti si to moc užily. Pak jsme šli na hřiště pod chatu, kde jsme hráli ocáskovou honěnou, zlatou bránu s Kubou a Ančí a hru rozdělme se. Po krátkém odpočinku jsme šli na dětské hřiště a po té jsme se vydali do Krakonošova lesa, kde jsme pozorovali brouky, motýli, velké mravence, veverku a ptáčky se sojkou. Stavěli jsme domečky a hráli hru Škatulata. Najednou se rozfoukal vítr a Krakonoš nám poslal tmavé mraky. Proto jsme se raději začali vracet k chatě. Déšť nás nedohonil. Po večeři jsme se dali do balení kufrů. Někde nám dalo velkou práci najít všechny věci, ale nakonec se nám to podařilo. Máme vše připravené a už se těšíme domů.
 
 
Škola v přírodě 7.5. - 13.5.2015
Rynoltice
 
7.5.2015
 
8.5.2015
 
9.5.2015
 
 
10.5.2015
 
 
11.5.2015
 
 
12.5.2015
 
 
13.5.2015