SEZNAM VĚCÍ PRO 1. A 3. TŘÍDU ZŠ

 

1. třída:

Prosíme o zajištění následujících pomůcek: přezůvky s pevnou patou, dobře vybavený penál (2 pera, tužka č. 1, 2, 3, ořezávátko, guma, pastelky, fixy, nůžky, tuhé skutečně lepící lepidlo). Do kufříku na výtvarnou výchovu: temperové barvy, 2 ploché štětce, 2 kulaté štětce, tekuté lepidlo Herkules – nejmenší, zástěra, barevné papíry. Zbytek výbavy kufříků dostanou prvňáčci darem první školní den. Věci na tělocvik –  výbava na plavecký výcvik, sportovní oblečení na ven a do tělocvičny + dvoje boty – na ven a do tělocvičny.

Sešity pro 1. třídu: 5x 512 s pomocnými linkami.

Budeme používat pracovní sešity na český jazyk, čtení, psaní, matematiku (2 díly) a přírodovědu. Prosíme o kvalitní obalení všech sešitů. 


 

3. třída:

Prosíme o zajištění následujících pomůcek: přezůvky s pevnou patou, dobře vybavený penál (2 pera, tužka č. 1, 2, 3, ořezávátko, guma, pastelky, fixy, nůžky, tuhé skutečně lepící lepidlo), rýsovací potřeby (30cm pravítko, trojúhelník, kružítko). V kufříku či uzavíratelné krabici: vodové barvy, temperové barvy, voskovky, kelímek na vodu, 3 ploché štětce, 3 kulaté štětce, igelitový ubrus, modelína, tekuté lepidlo Herkules – nejmenší, zástěra, 2x barevné papíry. Věci na tělocvik –  výbava na plavecký výcvik, sportovní oblečení na ven a do tělocvičny + dvoje boty – na ven a do tělocvičny.

Sešity pro 3. třídu: 6x 544, 3x 524, 1x 420, notový sešit.

Budeme používat pracovní sešity na český jazyk (2 díly), čtení,  matematiku (2 díly), angličtinu a přírodovědu. Prosíme o kvalitní obalení všech sešitů.